Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia728472024
2Strona Główna693072344
3Przetargi 2012 r.581121109
4Przetargi 2013 r.29038600
5Zamówienia do 30.000 euro22746126
6Rok 2009146013387
7Oferty pracy145271194
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.13997218
9Zamówienia do 30.000 euro.13017143
10Rok 2010124722695
11Zamówienia do 30.000 euro11777160
12Zamówienia powyżej 30.000 euro11555152
13Rok 2013104162616
14Rok 201288632034
15Zamówienia publiczne8335581
16Dyrekcja i Kierownictwo7319923
17Kontakt7175958
18Zamówienia powyżej 30.000 euro.7004161
19Dni i godziny pracy6622872
20Regulamin organizacyjny63781664
21Rejestr zmian55671156
22Dane publiczne5563861
23Najczęściej odwiedzane strony53911162
24Statut CW LAGUNA52581001
25Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5243903
26Rok 201151511511
27Związki Zawodowe4685938
28Przetargi 2015 r.4576243
29Przetargi 2016 r.4452190
30Przedstawiciele pracowników3985930
31Obsługa techniczna3900877
32Redakcja3877956
33Akty normatywne3772975
34Mapa serwisu3771877
35Informacje3593965
36Organizacja działania3550863
37O Serwisie3436948
38Przetargi 2014 r.3406419
39Zamówienia publiczne poniżej 30.000 euro25178
40Rok 20142396482
41Przetargi 2017 r.1316122
42Rejestry1174359
43Rok 20151155263
44Rok 2016994236
45Zamówienia publiczne powyżej 30.000 euro8308
46Rok 2017679192
47Załatwianie spraw, skargi, wnioski604176
48Statystyki oglądalności38780
49Rok 2018375114
50Przetargi 20181509
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR