Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia741492038
2Strona Główna704442368
3Przetargi 2012 r.581441118
4Przetargi 2013 r.29058608
5Zamówienia do 30.000 euro23363134
6Rok 2009146883430
7Oferty pracy146531207
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.14192229
9Zamówienia do 30.000 euro.13043155
10Rok 2010125892707
11Zamówienia powyżej 30.000 euro12144170
12Zamówienia do 30.000 euro11794167
13Rok 2013105752683
14Rok 201289352040
15Zamówienia publiczne8571590
16Dyrekcja i Kierownictwo7371928
17Kontakt7257965
18Zamówienia powyżej 30.000 euro.7032171
19Dni i godziny pracy6675882
20Regulamin organizacyjny64511686
21Rejestr zmian56471166
22Dane publiczne5640878
23Najczęściej odwiedzane strony54521170
24Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5316912
25Statut CW LAGUNA52991007
26Rok 201152071524
27Zamówienia publiczne poniżej 30.000 euro501618
28Przetargi 2015 r.4787253
29Związki Zawodowe4722946
30Przetargi 2016 r.4491199
31Przedstawiciele pracowników4030939
32Obsługa techniczna3948887
33Redakcja3917968
34Mapa serwisu3817890
35Akty normatywne3811982
36Informacje3631995
37Organizacja działania3579873
38O Serwisie3475955
39Przetargi 2014 r.3460439
40Rok 20142460493
41Zamówienia publiczne powyżej 30.000 euro162116
42Przetargi 2017 r.1361131
43Rok 20151202274
44Rejestry1198368
45Rok 20161049250
46Rok 2017721198
47Załatwianie spraw, skargi, wnioski659187
48Rok 2018478129
49Statystyki oglądalności38780
50Przetargi 201823917
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR