Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia710401987
2Strona Główna672052300
3Przetargi 2012 r.580751091
4Przetargi 2013 r.28997578
5Zamówienia do 30.000 euro20320103
6Rok 2009145083334
7Oferty pracy143411167
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.13733199
9Zamówienia do 30.000 euro.12979119
10Rok 2010123412658
11Zamówienia do 30.000 euro11743146
12Zamówienia powyżej 30.000 euro10283128
13Rok 2013102112554
14Rok 201288372014
15Zamówienia publiczne7965554
16Dyrekcja i Kierownictwo7215900
17Kontakt7061935
18Zamówienia powyżej 30.000 euro.6966139
19Dni i godziny pracy6535848
20Regulamin organizacyjny62641626
21Rejestr zmian54831126
22Dane publiczne5452841
23Najczęściej odwiedzane strony52941138
24Statut CW LAGUNA5203981
25Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5165880
26Rok 201151211492
27Związki Zawodowe4628915
28Przetargi 2016 r.4398170
29Przetargi 2015 r.4303226
30Przedstawiciele pracowników3930900
31Obsługa techniczna3841857
32Redakcja3819931
33Akty normatywne3716954
34Mapa serwisu3712855
35Informacje3531937
36Organizacja działania3493841
37O Serwisie3385926
38Przetargi 2014 r.3289395
39Rok 20142336457
40Przetargi 2017 r.1208102
41Rejestry1136337
42Rok 20151118238
43Rok 2016948219
44Rok 2017593154
45Załatwianie spraw, skargi, wnioski548150
46Statystyki oglądalności38478
47Rok 201825777
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR