Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia760072062
2Strona Główna719872411
3Przetargi 2012 r.581901129
4Przetargi 2013 r.29086619
5Zamówienia do 30.000 euro24107150
6Oferty pracy149711220
7Rok 2009148513482
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.14510243
9Zamówienia do 30.000 euro.13080171
10Zamówienia powyżej 30.000 euro12927187
11Rok 2010127062733
12Zamówienia do 30.000 euro11829180
13Rok 2013107442727
14Zamówienia publiczne9065601
15Rok 201289822053
16Zamówienia publiczne poniżej 30.000 euro890129
17Dyrekcja i Kierownictwo7505937
18Kontakt7429978
19Zamówienia powyżej 30.000 euro.7075186
20Dni i godziny pracy6788896
21Regulamin organizacyjny65331705
22Dane publiczne5780911
23Rejestr zmian57371175
24Najczęściej odwiedzane strony55161186
25Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5427924
26Statut CW LAGUNA53821021
27Rok 201152631537
28Przetargi 2015 r.5111268
29Związki Zawodowe4783959
30Przetargi 2016 r.4536208
31Przedstawiciele pracowników4132949
32Obsługa techniczna4105901
33Redakcja3974980
34Mapa serwisu3876903
35Akty normatywne3867997
36Informacje36911010
37Organizacja działania3636881
38O Serwisie3571966
39Przetargi 2014 r.3540449
40Zamówienia publiczne powyżej 30.000 euro290228
41Rok 20142540508
42Przetargi 2017 r.1415143
43Plany i rejestry1253380
44Rok 20151251293
45Rok 20161102262
46Załatwianie spraw, skargi, wnioski774214
47Rok 2017761210
48Rok 2018642150
49Statystyki oglądalności38780
50Przetargi 201833028
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR