Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia692191899
2Strona Główna654082192
3Przetargi 2012 r.579951037
4Przetargi 2013 r.28914526
5Zamówienia do 30.000 euro1601153
6Rok 2009143263264
7Oferty pracy140631092
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.13375146
9Zamówienia do 30.000 euro.1289768
10Rok 2010121502588
11Zamówienia do 30.000 euro1166198
12Rok 2013100142468
13Rok 201287461952
14Zamówienia powyżej 30.000 euro826866
15Zamówienia publiczne7559491
16Dyrekcja i Kierownictwo7055830
17Zamówienia powyżej 30.000 euro.688287
18Kontakt6878872
19Dni i godziny pracy6375782
20Regulamin organizacyjny60751553
21Rejestr zmian53541056
22Dane publiczne5267770
23Najczęściej odwiedzane strony51781076
24Statut CW LAGUNA5076916
25Rok 201150351431
26Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5016817
27Związki Zawodowe4514852
28Przetargi 2016 r.4285113
29Przetargi 2015 r.3937172
30Przedstawiciele pracowników3815842
31Obsługa techniczna3726796
32Redakcja3708864
33Akty normatywne3598884
34Mapa serwisu3592786
35Informacje3417873
36Organizacja działania3375778
37O Serwisie3278864
38Przetargi 2014 r.3096326
39Rok 20142175393
40Przetargi 2017 r.104849
41Rejestry1047282
42Rok 20151015178
43Rok 2016838153
44Rok 201744274
45Załatwianie spraw, skargi, wnioski43189
46Statystyki oglądalności38478
47Rok 2018656
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR