Centrum Wodne "Laguna"
w Gryfinie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Ogłoszenia770102078
2Strona Główna727322433
3Przetargi 2012 r.582111140
4Przetargi 2013 r.29105628
5Zamówienia do 30.000 euro24140158
6Oferty pracy150971233
7Rok 2009150393503
8Zamówienia powyżej 30.000 euro.14688250
9Zamówienia do 30.000 euro.13104177
10Zamówienia powyżej 30.000 euro12961195
11Rok 2010127802746
12Zamówienia do 30.000 euro11849186
13Zamówienia publiczne poniżej 30.000 euro1098938
14Rok 2013108202758
15Zamówienia publiczne9684610
16Rok 201290142067
17Dyrekcja i Kierownictwo7565944
18Kontakt7505983
19Zamówienia powyżej 30.000 euro.7097194
20Dni i godziny pracy6831905
21Regulamin organizacyjny65681714
22Dane publiczne5850939
23Rejestr zmian57831183
24Najczęściej odwiedzane strony55471195
25Zarządzenia Dyrektora CW LAGUNA5480937
26Statut CW LAGUNA54071029
27Rok 201152931561
28Przetargi 2015 r.5281274
29Związki Zawodowe4813966
30Przetargi 2016 r.4560215
31Przedstawiciele pracowników4176959
32Obsługa techniczna4134911
33Redakcja4001987
34Mapa serwisu3915915
35Akty normatywne38991006
36Informacje37251019
37Organizacja działania3666894
38O Serwisie3599974
39Zamówienia publiczne powyżej 30.000 euro358741
40Przetargi 2014 r.3577456
41Rok 20142592514
42Przetargi 2017 r.1454158
43Rok 20151281303
44Plany i rejestry1280390
45Rok 20161132274
46Załatwianie spraw, skargi, wnioski809224
47Rok 2017797219
48Rok 2018699162
49Statystyki oglądalności38780
50Przetargi 2018 r.37339
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie